31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

پیشرفت دنیای دیجیتال و ارتقا سطح کیفیت اینترنت ها و ابزارهای آموزشی آنلاین چند سالی است که زمینه فعالیت آموزش آنلاین را در سراسر دنیا تبدیل به یک موضوع داغ و پر اهمیت کرده است. در دنیای امروز رقابت بر سر نحوه ارائه دوره های آموزشی آنلاین آنقدر بالا گرفته که بسیاری از سایت ها بر آن شده اند.

با در اختیار قرار دادن دوره های رایگان توسط مجرب ترین کادر آموزشی به همراه گواهی نامه های معتبر، جایگاه خود را در میان دانشجویان و طرفداران آموختن بالا ببرند. دایره شاخه های علم و فناوری و هنر در جهان بسیار وسیع است و این وسعت همچنان در حال رشد است به طوریکه هر روز شاهد تولد زمینه ای جدیدی از یادگیری می باشیم.

ما در این مقاله از بین سایت های بین المللی مطرح در زمینه آموزش آنلاین، 31 سایت محبوب، پر طرفدار و دارای محتوای مفید در خصوص مهندسی نرم افزار کامپیوتر را مورد بررسی قرار دادیم.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

مهندسی سایت

اول از همه، بگذارید توضیح دهیم که چرا شما  نیاز دارید در رشته نرم افزار کامپیوتر علارغم وجود موسسات محلی از دوره های آنلاین جهت یادگیری و حرفه ای شدن خود استفاده کنید.

یا اصلا چرا ما رشته مهندسی نرم افزار را برای مقاله خود انتخاب کردیم؟ بسیار واضح است، شاید اولین گروه از بین تمام رشته های حاضر، دانشجویان مهندسین نرم افزار هستند که جهت یادگیری بهتر مفاهیم رشته خود به امکاناتی مانند به کامپیوتر و اینترنت نیاز دارند.

بنابراین با داشتن دسترسی آسان آنها به این امکانات و در اختیار داشتن یک سیستم آموزشی قوی و مناسب، میتواند بدون محدودیت مکانی و محتویایی، تمام مباحث آموزشی و سوالات پیچیده خود را از طریق سایت های آموزشی این رشته در اختیار داشته باشند.

البته باید این نکته را هم بگوییم که سایت هایی که ما در اینجا به شما معرفی کردیم علاوه بر رشته مهندسی نرم افزار در رشته های دیگر هم دوره هایی دارد که شما برای کسب اطلاع از این رشته ها نیاز دارید به آدرس سایت ایشان مراجعه نمایید.

تجربه من در مورد وب سایت های آموزش الکترونیکی چیست؟

خوب، این سوال خوبی است زیرا من یک برنامه نویس حرفه ای هستم که  میتوانم درسطح شرکت های صنعتی قوی کار کنم. این به دلیل تلاش بی وقفه من در یادگیری است و هواره هدفم ابتدا یادگیری بوده بعد کسب درآمد.

بنابراین، یادگیری مهمترین چیز قبل از شروع یک زندگی حرفه ای است. منابعی که من استفاده کردم بسیار زیاد است، اما من برخی از وب سایت های خوب آموزش الکترونیکی را که در حال حاضر قادرهستند برای یادگیری عمیق تر شما مفید باشند را بر اساس تجربه خودم برایتان لیست کرده ام.

مهم نیست که چه رشته ای را بخواهید یاد بگیرید، مهم دنبال کردن موضوعی است که به آن عمیقا علاقه دارید. همیشه به خاطر داشته باشید، مواردی را که علاقه شدید به آنها دارید بیاموزید زیرا اگر رشته خود را دوست داشته باشید برای آن سخت تلاش خواهید کرد.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

در این مقاله سعی داریم  چند وب سایت برتر در زمینه ارائه نرم افزار های آموزش آنلاین را به شما معرفی کنیم.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Udemy

 یکی از منابع محبوب آموزش الکترونیکی با سابقه اجرای تقریباً 60 هزار دوره در زمینه های مختلف به هم صورت رایگان و هم از طریق ثبت نام و پرداخت هزینه بیشتر به صورت اشتراک ماهیانه گواهی نامه معتبر به شرکت کنندگان می باشد.

البته کسب گواهی نامه به تنهایی نباید هدف شما باشد، هدف اصلی شرکت درهر دوره بالا بردن مهارت و توانایی در آن زمینه می باشد. البته Udemy در زمینه های مختلفی دوره برگزار می کند مانند برنامه نویسی، طراحی ، عزت نفس ، انگیزشی و ….

تجربه ی من :

من دوره های زیادی را از پلتفرم Udemy به اتمام رسانده ام که بیشتر آنها مربوط به زمینه توسعه وب بود. نکته خوب در مورد Udemy این است که شما پس از خرید به هر دوره مادام العمر به دوره خریداری شده دسترسی دارید.

چگونه می توان بهترین دوره ها را در Udemy گذراند؟

یافتن یک دوره خوب در مورد Udemy چندان دشوار نیست، با پرداخت 10 دلار برای هر ترم، می توانید دوره های زیادی را از Udemy خریداری کنید. بهتر است محتوی برنامه درسی یا سرفصل های دوره ای که مد نظرتان هست را قبل از خرید بررسی کنید.

نکته مهم دیگر چشم پوشی از قیمت و توجه به کیفیت آن دوره است چون ممکن است قیمت دوره ای پایین باشد ولی کیفیت مطلوب را نداشته باشد. بنابراین شما باید بهترین دوره را برای خود فیلتر کنید. آنچه بسیاری از مردم تصور می کنند این است که اگر طول دوره زیاد باشد، دوره به صورت تشریحی تر خواهد بود، در صورتیکه باید حتما قبل از خرید دوره این مورد را به طور واضح بررسی کنید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

YouTube

سلطان آموزش های کوتاه و طولانی، بسیاری از مردم از YouTube فقط برای تماشای فیلم، آهنگ و سریال استفاده می کنند و حتی نمی دانند که یک بستر عظیم برای یادگیری مطالب جدید یا مرتبط با زمینه ای که در آن فعالیت دارند  وجود دارد.

بله، کانال های زیادی در YouTube وجود دارند که محتوای بسیار خوبی در مورد مطالب یادگیری دارند اکنون مسئله این است که چه تعداد کانال برای رشته شما مناسب است. خوب، در این صورت شما باید خودتان در YouTube جستجو کنید.

رشته من برنامه نویسی  حرفه ای تحت وب است، بنابراین من از آن کانالهایی استفاده می کنم که مربوط به برنامه نویسی هستند. این برنامه رایگان است بنابراین برای تماشای آموزش ها مجبور نیستید هیچ پولی بپردازید.

نکته خوب این است که البته بسیاری از کانال های YouTube دارای لیست پخش هستند. می توانند از طریق  youtube.com   کلمه کلیدی جستجو مانند: “زمینه آموزشی شما / موضوع خود را به عنوان مثال آموزش های برنامه نویسی تحت وب” را بررسی کنید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Eduonix

یکی دیگر از محبوب ترین وب سایت های آموزش الکترونیکی است، دلیل آن برگذاری بیشتر دوره های مبتنی بر پروژه است. آنها همچنین دوره های رایگان دارند، یعنی می توانید 10 دلار کد کوپن را با جستجو در google به صورت “کد کوپن 10 دلار” دریافت کنید. Eduonix همچنین گواهی کامل دوره را ارائه می دهد. همانطور که گفتم فقط برای کسب برخی از گواهینامه ها در دوره شرکت نکنید.

یک نکته دیگر که باید در اینجا ذکر شود Eduonix چندان محبوب نیست اما دوره های آنها از نظر کیفیت بسیار غنی هستند.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Lynda

یکی از قدیمی ترین وب سایت های آموزش الکترونیکی می باشد. آنها بسته های ماهانه و سالانه دارند که شما با عضویت در وب سایت و خرید بسته میتوانید به دوره های و کتاب های متنوع و مفید آنها دسترسی داشته باشید.

در حال حاضر، روی وب سایت آنها دو بسته به صورت سالانه وجود دارد که یکی بسته اصلی با پرداخت ماهیانه 19.99 دلار و دیگری  بسته طلایی با قیمت 29.99 دلار درماه میباشد. من به شما توصیه می کنم ابتدا آن از بسته آزمایشی 30 روزه را امتحان کنید سپس به دنبال خرید بسته مورد نظرتان بروید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Team Tree House

این یک وب سایت خوب و دارای محتوای منحصر به فرد است و برنامه ریزی های مختلفی دارند، آنها یک شعار دارند “طراحی وب ، برنامه نویسی و موارد دیگر را بیاموزید” و تمرکز اصلیشان روی برنامه نویسی است. و در این زمینه کتابخانه های بزرگ و دوره های کاملی دارند. نکته مثبت دیگر داشتن اتاق های کنفرانس جداگانه ای برای بحث در مورد دوره های مختلف هستند.

بنابراین، می توانید از دانشجویان مختلف به راحتی کمک بگیرید.

اگر چیزهای جالبی می خواهید این وب سایت را به شما پیشنهاد می کنم. آنها روش منحصر به فردی برای آموزش دانشجویان خود با تجسم محتوای گرافیکی دارند. در حال حاضر می توانید از طرح پایه با 25 دلار در ماه و بسته حق بیمه با 49 دلار در ماه استفاده کنید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Pluralsight

اگر می خواهید یک برنامه نویس شوید و به دنبال بهترین دوره های موجود در اینترنت می باشید، من به شما توصیه می کنم که به سراغ Pluralsight (با نام قبلی PeepCode)  بروید. آنها (بیش از 3700 دوره آموزش آنلاین و 130 هزار ویدئوی آموزشی) در زمینه برنامه نویسی و طراحی دارند. عمدتا تیم خود را به سمت برنامه نویسی متمرکز کنید.

یک نکته دیگر که باید در اینجا ذکر شود این است که آنها بسته های طلایی 300 دلار در سال دارند. اگر می خواهید یک برنامه نویس شوید و به دنبال بهترین دوره های موجود در اینترنت می باشید، من به شما توصیه می کنم که به سراغ Pluralsight بروید.

آنها دوره های زیادی در زمینه مدیریت IT، برنامه نویسی، توسعه وب، تجسم داده ها- همچنین طراحی بازی، انیمیشن سه بعدی و  ویرایش ویدئو را با همکاری با Digital-Tutors.com و درس های کدنویسی نرم افزاری را توسط Codeschool.com آموزش می دهد. عمدتا تیم خود را به سمت برنامه نویسی متمرکز کنید.

یک نکته دیگر که باید در اینجا ذکر شود این است که آنها بسته های طلایی 300 دلار در سال دارند. با خرید این بسته میتوانید از تمام دوره های جدید که در طی یک سال گذاشته میشود که استفاده کنید. این 300 دلار هیچ چیز نیست، زیرا پس از یادگیری ماهانه بیش از 3000 دلار -7000 دلار درآمد کسب خواهید کرد، جالب است؟ خوب، این در واقع به سخت کوشی و سرعت یادگیری شما بستگی دارد.

اگر سریع و مداوم یاد می گیرید ممکن است بعد از چند ماه بتوانید دیگر نیازی به داشتن اشتراک نداشته باشید. در آخر اینکه، شما می توانید با ارسال ایمیل به آنها 50٪ از بسته سالانه را به عنوان تخفیف دریافت کنید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

 Code School

برای دانشجویانی که میخواهند برنامه نویسی را به صورت گام به گام یاد بگیرند بسیار محبوب است و باید بگویم این وب سایت برای شما ساخته شده است. خوب، در واقع آنها فیلم های آموزشی دارند، بنابراین بهتر است که از روی سایت پیش بروید و آنها را خودتان بررسی کنید. بنابراین، شما می توانید ایده ای را که منظور من از منحصر به فرد بودن است، بدست آورید.

خبر عالی اینکه، Plural Sight، Code School را خریداری کرده است.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Udacity

هنگامی که در مورد برخی از وب سایت های با کیفیت، جهت یادگیری در اینترنت، صحبت می کنیم، اولین وب سایتی که پس از Team Tree House میتوان نام برد Udacity است.

خوب، مفهوم واقعی این وب سایت این است که بسیاری از شرکت های بزرگ غول پیکر مانندgoogle ، github،  AT&Tبا یکدیگر همکاری می کنند و بسیاری دیگر به آنها پیوسته و به دانشجویان از سراسر جهان آموزش می دهند.

دوره های رایگان و پولی وجود دارد که می توانید به آنها بپیوندید و گواهینامه هایی نیز دریافت می کنید که توسط شرکت ها امضا می شود، اما هزینه گواهی پس از اتمام دوره باید به صورت اضافی پرداخت شود.

بنابراین این نکته را بخاطر بسپارید. اکنون، در این وب سایت دوره های مرتبط با فن آوری اطلاعات از قبیل برنامه نویسی وب، برنامه نویسی اندروید، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، تجزیه و تحلیل داده ها، بازاریابی رباتیک و بسیاری دیگر خواهید داشت.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Digital Garage by Google

توسط google راه اندازی شده است  تا به دانشجویانی که مایل به یادگیری آموزش مفاهیم بازاریابی دیجیتال، بهینه سازی موتور جستجو، آموزش مبتنی بر جدیدترین فناوری گوگل با الگوریتم ها، محبوب کردن تجارت آنلاین و موارد دیگر هستند خدمات آموزشی ارائه دهد.

این دوره شامل اطلاعات وسیع و با کیفیت بالایی با متن و فرمت های ویدیویی است. پس از اتمام این دوره، گواهینامه بازاریابی دیجیتال گوگل را نیز دریافت خواهید کرد که بسیار ارزشمند است.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

 Free Code Camp

یکی از پرطرفدارترین وب سایت های آموزش آنلاین است. زمینه آموزش های این وب سایت برنامه نویسی کامپیوتر است و مطالب به صورت کاملا رایگان ارائه می شود البته من این سایت را به دانشجویانی که دنبال مطالب آموزشی قوی در این زمینه هستند پیشنهاد می کنم.

زیرا هر مطلب آموزشی که شما برای حرفه شدن نیاز دارید در این سایت با حدود 2840 ساعت محتوا و چهار نوع مجوز رایگان frontend،backend ، data visualization و full  stack development ارائه می شود.

طبق آمار انتشار یافته از طریق Free Code Camp حدود 9000 مورد از دانشجویان دوره های این سایت، توانسته اند اولین شغل و بیش از 110000 از مهندس نرم افزار باتجربه مشاغل بهتری کسب کنند.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Quora

وب سایتی است که شما میتوانید برای تمام سوالات خود نظرات افراد باتجربه ای را پیدا کنید. در واقع اینجا برای کلیه ابهامات و پرسش های افراد تازه کار پاسخی وجود دارد و شما به راحتی میتوانید با ایده گرفتن از کامنت های افراد خبره کار خود را پیش ببرید.

روال این سایت بدین گونه است که بعد از مطرح شدن یک پرسش، برنامه نویسان حرفه ای به صورت کامل پاسخگوی پرسش شما هستند البته افراد دیگر هم میتواند نظرات خود را در ادامه قرار دهند و در بحث شرکت کنند. با این روش شما به صورت کاملا مشخص در خصوص سوالی که برایتان پیش امده میتوانید در یک کلاس درس رایگان و تخصصی حضور داشته باشید.

این واقعاً به شما کمک می کند دانش معتبر بیشتری کسب کنید.  شعار آنها “مکانی برای اشتراک دانش و درک بهتر جهان” است. شما دوره های هر نوع دانش مانند فناوری اطلاعات، پزشکی، برنامه نویسی، مطالعات، یادگیری و غیره را پیدا خواهید کرد. من به شما پیشنهاد می کنم از این وب سایت به صورت روزانه استفاده کنید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

 Stack Over Flow

بستری مبتنی بر بازاراست که برنامه نویسان بعد از آموزش و یادگیری در آن، میتوانند در شغل خود ارتقا پیدا کنند. این سایت یکی از برترین انجمن برنامه نویسان است که اکثر مهندسین حرفه ای و باتجربه استانداردهای کدگذاری خود را به اشتراک می گذارند.

دانشجویانی که تازه شروع به کد نویسی کردند می توانید پاسخ های تمامی سوالات و مشکلات و خطاهایی که در برنامه خود با آن مواجه میشوند را در عرض چند دقیقه به صورت رایگان پیدا کنید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

 Medium

وب سایت آموزش آنلاین و رایگانی است که به شما امکان دسترسی به محتوی مقاله های فوق العاده کارآمد و مفید، در دسته های مختلف مانند برنامه نویسی، خلاقیت، کارآفرینی، بهره وری، طراحی، فناوری و موارد دیگر را در کمتر از در عرض چند دقیقه میدهد.

شما میتوانید هر کجا که به مطلب خاصی در زمینه کاریتان نیاز داشتید به راحتی و بدون اتلاف وقت از طریق این سایت به هدفتان برسید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

 Backlinko

وب سایتی با محتوای کامل و با کیفیت در خصوص بهینه سازی موتور جستجو و رایگان است. اگر شما علاقه مند هستید که SEO سایت خود را با استفاده از استراتژی های انجام شده توسط متخصص موتور جستجو Brian Dian به طور کامل یاد بگیرید، این وب سایت برای شما ساخته شده است.

شما جدیدترین و کارآمدترین اطلاعات تخصصی در بازاریابی دیجیتال را از این وب سایت خواهید آموخت. تمرکز اصلی این وب سایت آموزش نحوه ایجاد یک لینک با کیفیت برای وب سایت خود است.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Microsoft Virtual Academy

بسیاری از افراد تمایل دارند گواهی نامه امضا شده توسط google را دریافت کنند. شما از طریق سایت Microsoft Virtual Academy میتوانید به صورت کاملا رایگان به این هدف خود دستیابی داشته باشید.

تمام نیازمندی شما، ایجاد یک حساب کاربری رایگان در مایکروسافت، انتخاب دوره مورد نظر، سپری کردن آن دوره، کسب امتیازقبولی و در نهایت دریافت گواهی نامه امضا شده از MS Virtual می باشد. در این اکادمی شما میتوانید با خیال راحت دوره های برنامه نویسی مانند برنامه نویسی تحت وبAzure ،JavaScript ، C# و غیره را توسط مجرب ترین مدرسین بیاموزید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Feedly

یکی از بهترین منابعی است که لینک مقاله های مختلف با دسته بندی و تنوع بالا در وبلاگ های مطرح و دارای امتیاز را در یک سایت جمع آوری کرده است. این وب سایت بین تمام دانشجویان و مدرسین دارای محبوبیت بالایی می باشد. اگر می خواهید از آخرین موضوعات و موارد جدید در زمینه کاری خود و غیره مطلع شوید وب سایت Feedly رو بهتون پیشنهاد میکنم.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

GitHub

آیا می دانید پلتفرمی وجود دارد که شامل کد منبع آزاد و مستندات از تبرنامه نویسان یا شرکت های مختلف است؟ GitHub به عنوان یک پلتفرم برنامه نویسی می باشد که یک برنامه نویس مستندات مناسب پروژه های رمزگذاری شده خود را روی آن ذخیره و نگهداری می کند.

در واقع، یک برنامه نویس مبتدی می تواند چیزهای زیادی مانند اسناد متناسب با برنامه به همراه کد مرتبط با آن را از طریق این وب سایت یاد بگیرد. بسیاری از شرکت ها، کارمندان دور کار برنامه نویس خود را از طریق این سایت جذب می کنند.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Cybrary

اگر می خواهید یک هکر و متخصص شبکه حرفه ای شوید، وب سایت Cybrary برای شما ایجاد شده است.  این وب سایت سالهاست که دوره های آموزشی خود را به صورت رایگان برگزار کرده و به دانشجویان خود  بعد از شرکت و اتمام دوره از طریق وب سایت، گواهینامه  مهر و امضای معتبر و به صورت رایگان ارائه می دهد. این وب سایت یک جواهر ناشناخته است و بسیاری از دانشجویان از وجود ان اطلاعی ندارند.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Laravel

با داشتن هزاران شغل پردرآمد در صنعت، یکی ازمهمترین وب سایت های پیاده سازی شده از برنامه های PHP است. اگر می خواهید یک متخصص تمام وقت شوید، این وب سایت برای شما مناسب است.

Jeffery  Way از اساتیدی است که مدت زمان طولانی در این سایت تدریس می کند. برای عضویت در این وب سایت شما نیاز به خرید اشتراک ماهانه یا سالانه دارید. البته هزینه حق اشتراک فقط 99 دلار برای یک سال بسیار کم است.

بهتر است این طور بگوییم که شما با پرداخت تنها 99 دلار به دوره هایی دسترسی پیدا خواهید کرد که پس از گذراندن آنها به راحتی به درآمد و حقوق 78500 $ در سال می رسید. بله این درست است. با ارسال پیام به Jeffery از طریق وب سایت، می توانید 50 درصد تخفیف به عنوان کد تخفیف ثبت نام درخواست کنید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

TED

مخفف فناوری، سرگرمی و طراحی است. TED یکی از محبوب ترین وب سایت ها که شامل جلسات ویدئویی از متخصصان صنعت بر اساس تجربه آنها است. بهتر است بگوییم TED وب سایتی است که می توانید ایده های افراد شایسته را در آن پیدا کنید. من شخصاً چیزهای زیادی را از نظر ایده پردازی، دانش در مورد فناوری و راه کار های علمی جدید در زمینه رشته برنامه نویسی را آموختم.

البته مهارت گوش دادن زبان انگلیسی من نیز از این طریق گوش دادن به متخصصان بهبود یافت. تمام آنچه که شما نیاز دارید این است که از به این سایت مراجعه کنید و سخنرانی مربوط به زمینه اموزشی خود را جستجو و به آن گوش دهید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

WebLesson.info

یکی از بهترین منابع برای یادگیری PHP ،AJAX ،JQUERY ،MYSQL ، CodeIgniter و Laravel برای ساخت پروژه های مبتنی بر تجاری کوچکتر و با اهمیت تر میباشد. سایت کاملاً مبتنی بر یک کانال یوتیوب است. بدین منظور که شما دوره های آموزشی مورد نظر خود را به راحتی می توانید از کانال ایجاد شده در یوتوب جستجو کنید.

این یک منبع عالی برای یادگیری عمیق است، زیرا با ساخت برخی پروژه ها می آموزیم که چگونه پروژه ها را مدیریت کنیم و همچنین روند ایجاد علم را افزایش می دهیم.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Neil Patel

 

 آیا می خواهید متخصص سئو یا بازاریاب دیجیتالی شوید؟ اگر بله، پس Neilpatel وب سایتی است که مخصوص شما ایجاد شده است. نیل پاتل در خدمات بازاریابی دیجیتال به خوبی شناخته شده است. او دانش و تجربه خود را به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار می دهد. در وبلاگ آن، مطالب با ارزش و مفید و همچنین بهترین راهکارها برای انجام سئو را پیدا خواهید کرد.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

edX

اگر به شما بگویم وب سایتی به نام edX وجود دارد که به شما امکان دسترسی به برترین دانشگاه ها یا محتوای سازمان را در اینترنت می دهد چه می کنید؟Edx ، یکی از بهترین و واجد شرایط ترین تولید کنندگان محتوای با کیفیت و برگزارکننده دوره های دانشگاه های معتبرکه شامل دوره های هاروارد، MIT، دانشگاه تگزاس، دانشگاه بریتیش کلمبیا می باشد.

همچنین می توانید مدرک کارشناسی ارشد خود را در هر موضوعی از اینجا به پایان برسانید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Open2study

یک وب سایت خیره کننده که از آنجا می توانید تعداد زیادی از دوره های آموزشی را دریافت کرده و دردوره های کوتاه آنلاین شرکت کنید. این شبیه Udacity است. انگیزه این سایت ارائه دوره های آنلاین رایگان است، بنابراین مردم می توانند از سراسر جهان جهت یادگیری د دوره ها حضور یابند. آنها همچنین در حال ارائه رویکرد به دانشگاههای مختلف محبوب هستند.

شما همچنین  در می توانید برخی از برنامه های بزرگ مانند لیسانس یا تحصیلات تکمیلی را از طریق آنها انجام دهید. اما، برای این کار شما باید مبلغی را که دانشگاه ها ثبت کرده اند به آنها پرداخت کنید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

CodeCourse

وب سایت مشابه Laracasts است. این شامل مطالب زیادی در موردLaravel ،php ،ActionJS ،CSS ، الگوهای طراحی، HTML،JavaScript ،Laravel Lumen ، MongoDB ،MySQL ،Node.JS ،Nuxt.JS ، Redis و بسیاری دیگر است.

مالک وب سایت الکس است که خودش این وب سایت را اداره می کند. این برنامه رایگان نیست اما می توانید اشتراک آن را با قیمت بسیار پایین 72 یورو سال خریداری کنید. می توانید مستقیماً از طریق وب سایت وی به او پیام دهید تا 50٪ تخفیف از قیمت سالانه را درخواست کنید. بنابراین، شما فقط باید یورو برای سال پرداخت کنید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

 

Open Culture

بهترین رسانه های فرهنگی و آموزشی رایگان در اینترنت میباشد. هدف اصلی این وب سایت ارائه دوره ها و کتاب های الکترونیکی، کتاب های صوتی، فیلم های آموزشی رایگان و موارد دیگر است.

فرهنگ باز یک وب سایت خوب برای یادگیری هنرها، طراحی بصری، عکاسی، اقتصادی، غذا، فیلمبرداری، جغرافیا، تاریخ، روزنامه نگاری، درس زبان، حقوق، ادبیات و بسیاری دیگر است. حتی نمی توانید تصور کنید که چند نوع دوره دارند، بنابراین بهتر است این وب سایت را خودتان بررسی کنید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

How Design University

بیش از 20 سال در این حرفه آموزش آنلاین هستند. تمرکز اصلی دوره های آنها در توسعه شغلی، الهام بخش خلاق، طراحی گرافیک، بازاریابی دیجیتال و توسعه تجارت است. برخی از دوره های آنها پولی و برخی دیگر رایگان است.

آنها همچنین پس از اتمام دوره ها گواهینامه معتبر ارائه می دهند. علاوه بر این، مربیان آنها نیز در زمینه های خود متخصص هستند و در زمینه آموزش نیز به خوبی کار می کنند.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

eHow

شعار وب سایت آموزشی eHow، اصلاح، ساخت، ایجاد و یادگیری است (زندگی آسان تر می شود). این وب سایت کاملاً مبتنی بر راه حل های عملی برای حل مشکل زندگی است. آیا شما عاشق خلاقیت در کار هستید؟ خوب، eHow در این زمینه بهترین هستند.

آنها انواع مختلفی از متن را در وب سایت خود ارائه می دهند که در واقع جذاب به نظر می رسد. آنها مرحله به مرحله به شما بهترین اطلاعات عملی درباره دکوراسیون منزل و تعمیرات، صنایع دستی، غذا و نوشیدنی، باغبانی، زیبایی مد و تعطیلات را میدهند. eHow یکی از محبوب ترین ها در لیست وب سایت های یادگیری من است.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

Iversity

 وب سایت مبتنی بر الهام بخشیدن به خود است. مطالب با کیفیت و قابل اعتماد است. علاوه بر این، برخی از دوره ها پرداخت می شود و برخی دیگر رایگان هستند. این دوره ها بر اساس تفکر انتقادی، مدیریت چابک، تفکر بصری، مهارت های ارائه، بازاریابی دیجیتال با استراتژی ها و بسیاری دیگر است. من این وب سایت را به شما پیشنهاد می کنم زیرا، مطالب خوب و منحصر به فرد است.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

LevelUp Tuts

از طریق وب سایت LevelUp Tuts مهارت های توسعه وب خود را با محتوای بسیار عالی و ساختارمند به سطح بالاتری برسانید. این وب سایت عالی است، شامل فن آوری ها و مفاهیم جدید است. این همه مشکلات شما را پشت سر می گذارد و تحول جدیدی در مهارت های توسعه شما ایجاد می کند. برای تماشای محتوای آنها باید اشتراک آنها را خریداری کنید.

31 شرکت برتر در آموزش آنلاین

TheNetNinja

شما بهترین آموزش های کاملا رایگان برنامه نویسی تحت وب را با ساختار کامل، نوع دوره شامل پروژه ها در TheNetNinja پیدا خواهید کرد. اولین وب سایتی که هنگام شروع کار از آن استفاده کردم و همچنان با جدیدترین مطالب فعال و فعال است. من تعجب می کنم که این محتوا اکنون از اشتراک رایگان بیشتری نسبت به قبل برخوردار است.

 

آیا می خواهید نام شما هم به عنوان یک سایت آموزش آنلاین موفق در این لیست قرار بگیرد؟ اگر قصد راه اندازی آموزشگاه آنلاین یا واحد آنلاین برای آموزش  در هر زمینه ای را دارید، ما با کارینوتک در کنار شما هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *